درباره رستوران مهتاب


درباره رستوران مهتاب
3.91 از 5 بوسیله 105 رای
درباره رستوران مهتاب

درباره رستوران مهتاب

رابطه انسان با غذا تا حدی پیچیده است. غذای سالم روش های استفاده از رژیم های غذایی، مثبت یا منفی بودن مواد غذایی، نوشیدنی ها، بازار غذا، اخبار غذا و... تعیین کننده نوع برنامه غذایی انسان ها هستند.این روزها فضای مجازی و هشتگ ها هستند که مشخص می کنند که مواد لازم برای بدن چیست و چه چیزی باید باشد، هشتگ ها تعیین می کنند که در طول روز کدام خط سیر را انتخاب کنیم و به دنبالش برویم. یک روز ابر غذا، یک روز ابر پروتئین، یک روز غذای بدون گلوتن، یک روز رژیم غذایی کتوژنیک و یک روز هم به دنبال راه های سم زدایی از بدن باشیم، یک روز رژیم یک روزه، یک روز رژیم موز، یک روز رژیم کانادایی و الی آخر.

هشتگ های نه به کربوهیدرات، سلام کتوژنیک، زنده باد آنتی اکسیدان و....... انقدر فراوان شده که تقریبا همه حتی بی اهمیت ترین افراد نسبت به این سخنان برای آنکه از مد روز و قافله عقب نمانند حداقل یک مورد را امتحان کرده اند. همچنان که عده ای دنبال رو فضای مجازی هستند عده ای هم برای لاغری یا چاقی، تناسب اندام یا پرورش اندام گروه های مهمی از هرم غذایی را از وعده های غذایی شان حذف میکنند.
چنانکه پیش بینی شده است به زودی تجارت غذاهایی با عنوان سالم به میلیاردها دلار میرسد.

  درباره رستوران مهتاب -1


گاهی کنترل بیش از حد نخوردن تبدیل به یک نوع بیماری به نام ارترکسیا می شود. مثلا خوردن کربوهیدرات چنان احساس گناه و وسواسی به شخص میدهد که از زندگی سیر می‌شود. در واقع انسان دچار نوعی وسواس فکری میشود.
و در سمتی دیگر عده ای هم هستند که بی اشتهایی عصبی دارند که آنهم یک نوع بیماری ازار دهنده است. و در مقابل هم عده ای هستند که پر اشتهایی سیری ناپذیر دارند. که انهم ازار دهنده و مخاطره انگیز است.
هر رژیم سفت و سخت غذایی باعث کمبود ویتامین ها و مواد غذایی ضروری مورد نیاز بدن می شوند.


البته که بایستی به نوع خوردن و چه چیزی خوردن اهمیت داد. اما به قول سعدی:
نه چندان بخور کز دهانت برآید
نه چندان که از ضعف، جانت برآید

  درباره رستوران مهتاب -1
که البته این امر چندان سخت و پیچیده نیست، فقط کافی است غذاهای متنوعی را از بین گروه های غذایی مثل سبزیجات، لبنیات، انواع پروتئین های گیاهی و حیوانی به اندازه انتخاب کرد.
مصرف یک غذای سالم حاوی میوه ها و سبزیجات مغذی و فیبرها و پروتئین های کم کالری به بدن کمک میکند علاوه بر تامین ویتامین های لازم بدن، وزن بدن را هم کنترل کند.

گروهی هم هستند که نیاز دارند وزنشان افزایش پیدا کند. که بازهم این گروه با انتخاب یک غذای سالم و پر انرژی می توانند به خواسته خود برسند. داشتن عادت بد غذایی علاوه بر بهم زدن تناسب اندام موجب بوجود امدن انواع بیمای ها، از جمله دیابت، بیماری های قلبی، انواع سرطان، کبد چرب و..... می شود.
شما می توانید با درست غذا خوردن و سالم خوردن الگوی خوبی هم برای کودکانتان باشید تا نسل آینده به صحیح و سالم خوردن غذا عادت کنند و از مواد غذایی ناسالم پرهیز کنند.
امروزه تعداد کسانی که غذای رستوران ها را به دلیل کم هزینه بودن و کم دردسر بودن از جهت پخت و پز ترجیح می‌دهند رو به افزایش است. و مطبخ ها و آشپزخانه های بزرگ جای خود را به محل های کوچکی برای گرم کردن غذا داده اند.

ما در باغچه رستوران خود در صدد هستیم که حدالامکان از غذاهای سالم و تازه استفاده کنیم. ما از پروتئین های تازه و سالم در کنار سبزیجات بهره برده ایم. ما محیطی مفرح با فضای سبز مناسب، سرویس های بهداشتی پاکیزه با آرامشی کم نظیر دور از هیاهوی تهران تدارک دیده ایم. ما با داشتن آلاچیق های کوچک و بزرگ و سالنی که به زودی راه اندازی میشود، پذیرای میهمانی ها و مراسم کوچک و بزرگتان می باشیم.

ما سعی داریم با پخت انواع غذاهای ایرانی و لذت یک غذای خوب را به مشتریانمان پیشکش کنیم.

ما نوپا هستیم و در آغاز راه. اما با سرویسی مناسب مشتاق جلب رضایت مشتریان خود می باشیم. در حال توسعه امکانات مجموعه خود می باشیم که به زودی امکان تفریحات سالم خانواده ها را تامین خواهیم کرد.
ما را در رسیدن به هدفمان که تامین رضایت شماست یاری فرمایید.
منتظر قدوم سبزتان هستیم.

تماس با ما